NE ZAMAN?
Saat 10:00'da turumuza başlıyoruz.

NEREDE?
Transferinizi sağlıyoruz. Otelinizden alıp otelinize bırakıyoruz (Antalya şehiriçi otelleri sadece).

ÜCRETİ?
Kişi başı 49 Euro*

* Kundu, Belek & Kemer bölgesindeki oteller için ekstra transfer ücreti alınmaktadır.
(Ek transfer ücreti: Kundu 10 Euro, Belek ve Kemer 15 Euro)

SÜRESİ?
4 saat

E-BIKE TURLARI

Sizleri Antalya’yı keşfe çıkarmak için sabah dokuzda otelinizden alıyoruz. Lara ofisimizdeki bisiklet tanıtımı ve güvenlik bilgilendirmesinin ardından dağıtacağımız kask ve yeleklerimiz ile turumuza Düden Parkından başlıyoruz.

Düden Şelalesinin coşkulu sesini ardımızda bırakırken falezlerin nefes kesen manzarası ve parkların dinlendiren yeşillikleri arasında yol alıyoruz. Kaleiçine geldiğimizde daracık yollardan geçmek, tarihi yat limanının rampalarında gezmek elektrikli bisiklet sayesinde bir keyif olacaktır.

Kaleiçindeki taş duvarlı ahşap evler, zamana meydan okuyan surlar, medreseler, hamamlar, kuleler ve camiler sizleri zamanda yolculuğa çıkaracak. Bu tarihi mekanda geleneksel simit ve çay keyfinden sonra dünyaca ünlü plajlar, yemyeşil parklar, kültür merkezleri ve akvaryum için yolumuza devam ediyoruz. Elektrikli bisikletlerimiz ile kısa sürede çok yer görme imkanına sahip olacağınız turumuzun sonunda sizleri otellerinize bırakıyoruz.

Şehrimizin en popüler yerlerini göreceğimiz elektrikli bisiklet turlarımızdan biri için rezervasyon yaptırın ve rehberimiz eşliğinde Antalya’yı yerel biri gibi dolaşın...

ONLINE REZERVASYON

Turdan FotoğraflarTanıtım VideosuDiğer Turlar;

Riverside Turları
Countryside Turları
Grup Turları ve Şirket Etkinlikleri
Özel Turlar
E-Scooter Antalya

+90 552 213 15 13       /       info@ebikeantalya.com
Tüm hakları E-Bike Antalya’ya aittir © 2014 - 2016 / Tasarım Ajansweb